Mapa Witryny
pyrzowice.pl » Podróże » Luksusowe Wakacje » Rezerwacja Biletów » Newsy
Wielkość Tekstu: Abc Abc Abc
Pyrzowice - Airbus A380 Dla Lufthansy!

Airbus A380 dla Lufthansy!

Pierwszy A380 Lufthansy, nazwany "Frankfurt am Main", ma 526 miejsc. Nowa kabina pierwszej klasy na górnym pokładzie ma osiem foteli, znajduje się tam również klasa biznes z 98 fotelami. Na głównym pokładzie w klasie ekonomicznej jest 420 miejsc.

Airbus A380

www.lufthansa.com

Airbus A380

We współpracy z Airbusem, wprowadziliśmy wiele technicznych rozwiązań w zakresie aranżacji kabiny, których światowa premiera nastąpiła w tym samolocie. Nasza innowacyjna instalacja oświetleniowa, izolacja akustyczna oraz system rozrywki na pokładzie czynią pierwszy A380 Lufthansy wyjątkowym samolotem. Nasi piloci i technicy przeszli już szkolenia i są gotowi do wykonywania lotów

powiedział prezes Lufthansy Wolfgang Mayrhuber.

Dodał, że w przeliczeniu na jednego pasażera zużycie paliwa wynosi trzy litry na każde 100 kilometrów; silniki marki Rolls-Royce mają niską emisja hałasu.

Od 11 czerwca pierwszy A380 Lufthansy będzie obsługiwał połączenie Frankfurt - Tokyo. Do jesieni planowany jest odbiór czterech Airbusów A380, które będą obsługiwały trasy do Pekinu i Johannesburga.

Jak poinformował Airbus, Lufthansa odebrała w środę pierwszy z 15 zamówionych samolotów A380. Kolejne 3 maszyny konsorcjum przekaże liniom do końca br. Lufthansa jest 5. przewoźnikiem na świecie, który wprowadza do obsługi połączeń samolot A380. Jest to już 28. samolot przekazany przez firmę Airbus. Obecnie samoloty te latają na 21 trasach.Informacja pochodzi ze strony Polskiej Agencji Prasowej.

Redakcja Pyrzowice.pl

  • Idealnie dopasowany plan podróży.
  • Atrakcyjne oferty cenowe i promocj.e
  • Usługi powiązane z Twoim lotem.
  • Przewodniki oraz porady nt. podróży.
USŁUGI DLA PASAŻERÓW
EasyJet

USŁUGI DLA PASAŻERÓW
Astra
AKTUALNE KURSY WALUT

Portal Pyrzowice.pl wykorzystuje pliki cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie i zapisanie w pamięci urządzenia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Poufności.

X