Mapa Witryny
pyrzowice.pl » Podróże » Wymarzone Wakacje
Wielkość Tekstu: Abc Abc Abc
Pyrzowice - Amerykańska Riwiera

Amerykańska Riwiera

nytimes.com

Idealną formą zwiedzania Miami jest rejs statkiem wycieczkowym. Trwa on pół dnia, lecz będzie można wszystko zobaczyć od strony wody. Począwszy od Downtown, czyli centrum z dziesiątkami wieżowców, dalej ogromny port i liczne wysepki. Najciekawszy jest widok na Star Island z setkami rezydencji znanych i bogatych osób. Rezydencje zbudowano w okazałych palmowych ogrodach, a przed każdą z nich zacumowany jest jacht.

Będąc w Miami warto odwiedzić słynny Venetian Pool (Basen Wenecki) powstały na rafie koralowej w 1923 roku. Atrakcją dla całej rodziny będzie wycieczka do Oceanarium gdzie można podziwiać delfiny, orkę, rekiny, aligatory, lwy morskie, płaszczki, foki, żółwie i wiele innych. Znajduje się tam również specjalny basen do pływania z delfinami. Można też udać się do kubańskiej dzielnicy Little Havana gdzie, co roku w marcu odbywa się Festiwal kultury kubańskiej.

Osoby, które lubią mocne wrażenia powinny wybrać się kilkanaście mil na zachód w kierunku okolicznych bagien i mokradeł gdzie znajduje się rezerwat krokodyli. Żyją one tam na wolności. Mokradła zwiedza się na łodziach napędzanych śmigłem. Później można udać się do przydrożnej restauracji i przekonać się jak krokodyle smakują.

Redakcja Pyrzowice.pl

  • Idealnie dopasowany plan podróży.
  • Atrakcyjne oferty cenowe i promocj.e
  • Usługi powiązane z Twoim lotem.
  • Przewodniki oraz porady nt. podróży.
USŁUGI DLA PASAŻERÓW
EasyJet

USŁUGI DLA PASAŻERÓW
Astra
AKTUALNE KURSY WALUT

Portal Pyrzowice.pl wykorzystuje pliki cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie i zapisanie w pamięci urządzenia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Poufności.

X