Mapa Witryny
pyrzowice.pl » Warto Wiedzieć » Cenne Wskazówki
Wielkość Tekstu: Abc Abc Abc
Pyrzowice - Lepsza Wizja Latania
Jak dawać napiwki?

Jak dawać napiwki?

Jedni uważają dawanie napiwków za obowiązek, inni za oznakę kultury, dla niektórych jest to wskazane tylko jeśli obsługa była nadzwyczaj miła, a są i tacy, którzy twierdzą, że dawanie napiwków to przejaw korupcji. Nawet w Polsce panuje w tej dziedzinie chaos, więc wyjeżdżając za granicę można pogubić się już całkowicie.

Więcej >>

Jak przeżyć pierwszy dzień po urlopie?

Jak przeżyć pierwszy dzień po urlopie?

Urlop, urlop i po urlopie. Kto z nas nie zna koszmaru powrotu do rzeczywistości? Ręce drżą, ciało się poci, głowa pęka w szwach i to jeszcze zanim przekroczymy próg pracy. Poniedziałek po urlopie jawi się większości pracowników jako najgorszy dzień w roku. Jak tego uniknąć? Czy możemy pozbyć się negatywnych uczuć i stresu związanego z powrotem z urlopu?

Więcej >>

Last minute, czyli plusy i minusy wyjazdów

Last minute, czyli plusy i minusy wyjazdów "na ostatnią chwilę"

Przeglądając oferty biur podróży najbardziej nachalnie rzucającym się w oczy sloganem są magiczne słowa „last minute”. W dosłownym tłumaczeniu oznacza to ostatnia minuta, natomiast w sensie urlopowym słowa te definiują wyjazd na wakacje w „ostatniej chwili” czyt. za kilka godzin lub dni.

Więcej >>

Faux Pas, czyli gafy wakacyjne

Faux Pas, czyli gafy wakacyjne

Gdy przygotowujemy się do wyjazdu wakacyjnego zazwyczaj troszczymy się o kwestie przelotu / przejazdu, zakwaterowania czy wyżywienia. Jednak równie istotne jest nabycie wiedzy z zakresu kultury i obyczajowości danego kraju aby nie stawiać siebie i innych w niewygodnych sytuacjach.

Więcej >>

Urlop z biurem podróży

Urlop z biurem podróży

Coraz częściej sami nie mamy czasu ani ochoty na planowanie wycieczek, świąt i sylwestra. Wówczas decydujemy się na ofertę z biura podróży. Jednak, gdy sami wszystkiego nie przypilnujemy, zdarza się, że po wyjeździe pozostaje niesmak. Jak uniknąć niemiłych niespodzianek w czasie urlopu?

Więcej >>

Właściwe przygotowanie to podstawa udanego wypoczynku w górach

Właściwe przygotowanie to podstawa udanego wypoczynku w górach

Planując wypoczynek w górach należy się do niego odpowiednio przygotować, aby nie spotkały nas niemiłe niespodzianki. Niezależnie od pory roku i charakteru naszego wypoczynku należy zawsze pamiętać, iż zachwycające krajobrazy górskie niosą ze sobą mnóstwo poważnych zagrożeń i nieodpowiednie przygotowanie może przyczynić się do tragedii.

Więcej >>

10 cennych wskazówek

10 cennych wskazówek

Prezentujemy Państwu 10 rad, ważnych przed wyjazdem za granicę.

Są to wskazówki, które mogą ułatwić Państwu wyjazd zagraniczny i przygotują Państwa lepiej do wypoczynku.


Więcej >>

  • Idealnie dopasowany plan podróży.
  • Atrakcyjne oferty cenowe i promocj.e
  • Usługi powiązane z Twoim lotem.
  • Przewodniki oraz porady nt. podróży.
USŁUGI DLA PASAŻERÓW
EasyJet

USŁUGI DLA PASAŻERÓW
Astra
AKTUALNE KURSY WALUT

Portal Pyrzowice.pl wykorzystuje pliki cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie i zapisanie w pamięci urządzenia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Poufności.

X