Mapa Witryny
pyrzowice.pl » Podróże » Luksusowe Wakacje » Rezerwacja Biletów » Newsy
Wielkość Tekstu: Abc Abc Abc
Pyrzowice - Katowice - Warszawa 3 Razy Dziennie

Katowice - Warszawa 3 razy dziennie

Logo PLL LOT

lot.com

Logo PLL LOT


PLL LOT jest jedynym przewoźnikiem, który realizuje połączenia między portami lotniczymi w Warszawie i Katowicach.


Na tej trasie będą realizowane będą od początku czerwca aż trzy razy dziennie od poniedziałku do piątku. W niedzielę będą realizowane trzy rejsy z Warszawy do Katowic i jeden z Katowic do Warszawy. W sobotę z Katowic do Warszawy odbywać się będą dwa wyloty.


Jak mówi Sebastian Mikosz, prezes zarządu PLL LOT:

Katowice wraz z całym województwem śląskim są dynamicznie rozwijającym się regionem, z ogromnym potencjałem biznesowym i turystycznym. Pragniemy wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych pasażerów i reagować na ich sugestie. Decyzja o zwiększeniu częstotliwości połączeń między Warszawą a Katowicami zapadła m.in. na bazie doniesień naszych pasażerów, którzy sygnalizowali, że takie połączenia ułatwią im kontakty biznesowe. Z drugiej strony, pasażerowie dzięki połączeniu Warszawa - Katowice będą mieli szerszy dostęp do całej siatki połączeń, które oferuje PLL LOT-u.

Trasa będzie głównie obsługiwana przez samoloty ATR-42, które pomieszczą na pokładzie 46 osób.
W zależności od liczby zainteresowanych danym lotem, PLL LOT będą mogły podstawić samoloty na większe - ATR-72 lub ERJ-145.

Oferta skierowana jest do wielu grup pasażerów, w tym do biznesmenów, turystów i osób podróżujących na trasach transatlantyckich.
Nowy układ rejsów został stworzony tak, by odpowiadał zarówno podróżnym na trasie Warszawa - Katowice, jak i osobom, które przesiadają się w stolicy na loty do Ameryki Północnej i do większości europejskich miast.

Redakcja Pyrzowice.pl

  • Idealnie dopasowany plan podróży.
  • Atrakcyjne oferty cenowe i promocj.e
  • Usługi powiązane z Twoim lotem.
  • Przewodniki oraz porady nt. podróży.
USŁUGI DLA PASAŻERÓW
EasyJet

USŁUGI DLA PASAŻERÓW
Astra
AKTUALNE KURSY WALUT

Portal Pyrzowice.pl wykorzystuje pliki cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie i zapisanie w pamięci urządzenia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Poufności.

X