Mapa Witryny
pyrzowice.pl » Podróże » Najpiękniejsze Plaże
Wielkość Tekstu: Abc Abc Abc
Pyrzowice - Kierunek Grecja

Kierunek Grecja

adriatyk.multita.com.pl

Główne rejony turystyczne na greckim wybrzeżu to:

Riwiera Olimpijska – jest to 70-kilometrowy pas plaż usytuowany na wschodnim wybrzeżu Grecji. Jego powodzenie zawiera się w bliskości gór, które otaczają go od zachodu i południa.

Półwysep Chalcydycki - rejon z doskonale rozwiniętą bazą do uprawiania sportów wodnych i plażowania. Charakteryzuje go łagodny i ciepły klimat śródziemnomorski. Jego południową część stanowią trzy półwyspy a u nasady położone są Saloniki

Półwysep Pilión - położone w środkowej Grecji, nad morzem Egejskim, również zawiera w sobie krajobraz górski, bogaty w liczne wioski z malowniczymi domkami.

Do tego zestawienia należy dołączyć najpopularniejsze wyspy Grecji, które nie sposób wymienić wszystkie. Jednak najbardziej znane z nich to: Kreta, Eubea, Rodos, Kallithea, Lindos, Milos, Egina, Samotraka, Korfu, Santorini oraz Mykonos.

Najpopularniejszym sposobem zwiedzania Grecji jest rejs wokół jej wysp, co pozwala na kompleksowe zderzenie się z kulturą i historią tego wspaniałego kraju.

Redakcja Pyrzowice.pl

  • Idealnie dopasowany plan podróży.
  • Atrakcyjne oferty cenowe i promocj.e
  • Usługi powiązane z Twoim lotem.
  • Przewodniki oraz porady nt. podróży.
USŁUGI DLA PASAŻERÓW
EasyJet

USŁUGI DLA PASAŻERÓW
Astra
AKTUALNE KURSY WALUT

Portal Pyrzowice.pl wykorzystuje pliki cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie i zapisanie w pamięci urządzenia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Poufności.

X