Mapa Witryny
pyrzowice.pl » Podróże » Luksusowe Wakacje » Rezerwacja Biletów » Newsy
Wielkość Tekstu: Abc Abc Abc
Pyrzowice - LOT - Taniej Niż Koleją?

LOT - taniej niż koleją?

Tak właśnie było z połączeniem z Katowic do Warszawy.

Po kilku latach, gdy LOT wykonywał tylko jedno połączenie tygodniowo na tej trasie i odzwyczaił pasażerów od korzystania z tej możliwości, przewoźnik zwiększył częstotliwość rejsów w kierunku stolicy do aż trzech połączeńdziennie. Niestety, póki co, samoloty latają niemalże puste, dlatego w systemie rezerwacyjnym przewoźnika pojawiły się najniższe w najnowszej historii firmy ceny przelotów krajowych.

Z Katowic do Warszawy zapłacimy za bilet w dwie strony tylko... 106 zł, w taryfie promoLOT, a 189 zł w taryfie GREY. Podstawa najniższej taryfy za jeden odcinek lotu to 10 lub 13 zł, zależnie od kierunku. Najtańszy bilet w jedną stronę na tej trasie to 46 zł.

Mogłoby się wydawać, że obniżka cen jest skutkiem niskiego popytu na wspomnianej trasie, jednak połączenie z Katowic do Warszawy nie jest jedynym, na którym obowiązują tak niskie ceny przelotów.

Za 46 zł w jedną stronę polecimy (choćby w lipcu) do Warszawy także z Poznania, Wrocławia, Rzeszowa i Gdańska. Z Krakowa lub ze Szczecina najtańsze bilety w jedną stronę kosztują 66 zł.Za www.lot.com

Redakcja Pyrzowice.pl

  • Idealnie dopasowany plan podróży.
  • Atrakcyjne oferty cenowe i promocj.e
  • Usługi powiązane z Twoim lotem.
  • Przewodniki oraz porady nt. podróży.
USŁUGI DLA PASAŻERÓW
EasyJet

USŁUGI DLA PASAŻERÓW
Astra
AKTUALNE KURSY WALUT

Portal Pyrzowice.pl wykorzystuje pliki cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie i zapisanie w pamięci urządzenia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Poufności.

X