Mapa Witryny
pyrzowice.pl » Podróże » Najpiękniejsze Plaże
Wielkość Tekstu: Abc Abc Abc
Pyrzowice - Lepsza Wizja Latania
Wybrzeże Chorwacji

Wybrzeże Chorwacji

Najpiękniejszym i najczęściej odwiedzanym rejonem turystycznym Chorwacji jest wybrzeże Morza Adriatyckiego. Cechuje go sąsiedztwo gór, jak i bogactwo licznych wysp, malowniczych plaż, zatok i zabytków oraz klimat śródziemnomorski.

Więcej >>

Kierunek Grecja

Kierunek Grecja

Grecja to jeden z najpopularniejszych turystycznie krajów basenu Morza Śródziemnego. Graniczy ona z czterema morzami: Egejskim, Kreteńskim na wschodzie, Jońskim na zachodzie oraz Śródziemnym od południa. W skład tego kraju wchodzi około 3000 wysp, co stanowi 1/5 jego powierzchni, jednak nie wszystkie są powszechnie dostępne. Plaże Grecji słyną z najwyższej jakości utrzymania.

Więcej >>

Poznaj Polskie Wybrzeże (cz. III)

Poznaj Polskie Wybrzeże (cz. III)

Gdy przyjrzymy się już ruchomym wydmom w towarzystwie żubrów proponuję przenieść się w okolice Mierzei Helskiej.

Więcej >>

Poznaj Polskie Wybrzeże (cz. II)

Poznaj Polskie Wybrzeże (cz. II)

Po zapoznaniu się z żubrami proponuję przenieść się na wschód i bliżej przyjrzeć się okolicom Słowińskiego Parku Narodowego.

Więcej >>

Poznaj Polskie Wybrzeże (cz. I)

Poznaj Polskie Wybrzeże (cz. I)

Mamy możliwość spędzania wolnego czasu nad rodzimym morzem, więc korzystajmy z tego przywileju i poznawajmy uroki polskiego wybrzeża. Głównie skupimy się na rejonach, które posiadają znaczące walory turystyczne ale nie koncentrują się wokół plaż głównych miast wybrzeża. Podróż proponuję rozpocząć od jego zachodnich krańców.

Więcej >>

  • Idealnie dopasowany plan podróży.
  • Atrakcyjne oferty cenowe i promocj.e
  • Usługi powiązane z Twoim lotem.
  • Przewodniki oraz porady nt. podróży.
USŁUGI DLA PASAŻERÓW
EasyJet

USŁUGI DLA PASAŻERÓW
Astra
AKTUALNE KURSY WALUT

Portal Pyrzowice.pl wykorzystuje pliki cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie i zapisanie w pamięci urządzenia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Poufności.

X