Mapa Witryny
pyrzowice.pl » Podróże » Luksusowe Wakacje » Rezerwacja Biletów » Newsy
Wielkość Tekstu: Abc Abc Abc
Pyrzowice - Nie Z Krakowa Do Chicago?

Nie z Krakowa do Chicago?

sky-watcher.pl


Potwierdziły się podane przed kilkoma dniami informacje portalu pasazer.com, że wielce prawdopodobna wydaje się być likwidacja bezpośredniego połączenia lotniczego z Krakowa do Chicago.

Z zimowym rozkładem Polskich Linii Lotniczych LOT w systemie rezerwacyjnym przewoźnika nie ma możliwości rezerwacji biletów na loty bezpośrednie z Krakowa do Chicago.

Decyzja przewoźnika podyktowana jest rachunkiem ekonomicznym, który od dłuższego czasu jasno pokazywał deficytowość lotów transatlantyckich z Małopolski, zwłaszcza do Chicago.


Ponadto przewoźnik zdecydował się na zmniejszenie ilości połączeń na trasie Katowice - Warszawa, które zapoczątkowane zostały w czerwcu br. Połączenie nie przynosi przewoźnikowi spodziewanych korzyści finansowych.

Przewoźnik zapowiedział zmniejszenie z trzech do dwóch liczbę dziennych połączeń na w/w trasie w dni powszednie. W sobotę z Katowic polecimy do Warszawy, jednak nie można liczyć na połączenie w drugą stronę.

Ograniczenie połączeń na trasie Katowice - Warszawa wchodzi w życie wraz z zimową siatką połączeń.

Redakcja Pyrzowice.pl

  • Idealnie dopasowany plan podróży.
  • Atrakcyjne oferty cenowe i promocj.e
  • Usługi powiązane z Twoim lotem.
  • Przewodniki oraz porady nt. podróży.
USŁUGI DLA PASAŻERÓW
EasyJet

USŁUGI DLA PASAŻERÓW
Astra
AKTUALNE KURSY WALUT

Portal Pyrzowice.pl wykorzystuje pliki cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie i zapisanie w pamięci urządzenia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Poufności.

X