Mapa Witryny
pyrzowice.pl » Informacje » Hotele i Noclegi
Wielkość Tekstu: Abc Abc Abc
Pyrzowice - Nocleg W Schronisku Młodzieżowym

Nocleg w schronisku młodzieżowym

calakmul

W przypadku grup zorganizowanych (powyżej 5 osób) schroniska przyjmują rezerwacje pisemną (poczta, fax, e-mail). W zamówieniu należy podać nazwę i adres szkoły lub organizacji, imię i nazwisko kierownika grupy wraz z jego adresem, liczbę oraz płeć uczestników, czas pobytu w schronisku oraz dzień i godzinę przybycia. Po uzyskaniu potwierdzenia należy uiścić przedpłaty, do 30% kosztów pobytu.

Pozostałe osoby nie musza rezerwować miejsc. Jeżeli jednak chcą mieć pewność, że będzie gdzie przenocować wystarczy zadzwonić. W przypadku niewielkiej ilość wolnych miejsc pierwszeństwo zawsze mają uczniowie oraz studenci. Aby osoba poniżej 18 roku życia mogła zakwaterować się w schronisku musi okazać zamówienie noclegu (wraz z podaniem adresu i numeru kontaktowego) podpisane przez rodziców bądź prawnych opiekunów.

W schronisku powinniśmy zakwaterować się w godzinach od 17.00 do 21.00, gdzie przebywać możemy nie dłużej niż trzy noce z rządu (chyba, że są wolne miejsca i kierownik placówki wyrazi na to zgodę). W szczególnych przypadkach (za ustaloną opłatą) możliwy jest pobyt dzienny w schronisku.

Udając się do schroniska musimy pamiętać o śpiworze lub poszewkach na pościel inaczej, aby skorzystać z noclegu będziemy musieli uiścić dodatkowa opłatę za poszewki. Od godziny 22.00 do 6.00 obowiązuje cisza nocna, a od 10.00 do 17.00 nie można korzystać z pomieszczeń sypialnianych. Co więcej na terenie schroniska kobiety i mężczyźni śpią w osobnych pomieszczeniach.

Jeżeli nocujemy, jako grupa zorganizowana to opiekun również musi spać w schronisku inaczej wycieczka nie zostanie przyjęta.

Pamiętajmy, że za nieprzestrzeganie regulaminu kierownik schroniska może wystosować do szkoły/ uczelni/ organizacji/ rodziców/ opiekunów prawnych powiadomienie o nieodpowiednim zachowaniu.

Redakcja Pyrzowice.pl

  • Idealnie dopasowany plan podróży.
  • Atrakcyjne oferty cenowe i promocj.e
  • Usługi powiązane z Twoim lotem.
  • Przewodniki oraz porady nt. podróży.
USŁUGI DLA PASAŻERÓW
EasyJet

USŁUGI DLA PASAŻERÓW
Astra
AKTUALNE KURSY WALUT

Portal Pyrzowice.pl wykorzystuje pliki cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie i zapisanie w pamięci urządzenia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Poufności.

X