Mapa Witryny
pyrzowice.pl » Podróże » Luksusowe Wakacje » Rezerwacja Biletów » Newsy
Wielkość Tekstu: Abc Abc Abc
Pyrzowice - Pył Znad Islandii Znów Psuje Szyki

Pył znad Islandii znów psuje szyki

Chmura pyłu znad wulkanu na Islandii

newsweek.pl

Chmura pyłu znad wulkanu na Islandii

Holenderskie władze poinformowały o zamknięciu dziś (17.05) na co najmniej osiem godzin lotnisk w Amsterdamie i Rotterdamie.

Oba porty lotnicze miały być zamknięte od godziny 6 rano. Pozostałe lotniska Niderlandów będą funkcjonowały bez zakłóceń.

Poranny rejs do Amsterdamu został przełożony na godziny popołudniowe choć nie jest pewne, że się odbędzie. Nie poleciał także poranny samolot do Londynu. Pod znakiem zapytania stoją rejsy z 13.30 do Amsterdamu i z 12.10 do Dublina.

Kamil Wnuk, rzecznik stołecznego portu uspokaja, że w ciągu dnia sytuacja może się poprawić, ale mówi również, że że niewykluczone są dalsze odwołania rejsów. Dodał, iż trudno przewidzieć jednoznacznie, jak długo potrwają utrudnienia.

Odwołane zostały również połączenia Krakowa z Dublinem, które wykonuje irlandzki Aer Lingus, oraz połączenie do Londynu Gatwick, wykonywanie przez easyJet.

Redakcja Pyrzowice.pl

  • Idealnie dopasowany plan podróży.
  • Atrakcyjne oferty cenowe i promocj.e
  • Usługi powiązane z Twoim lotem.
  • Przewodniki oraz porady nt. podróży.
USŁUGI DLA PASAŻERÓW
EasyJet

USŁUGI DLA PASAŻERÓW
Astra
AKTUALNE KURSY WALUT

Portal Pyrzowice.pl wykorzystuje pliki cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie i zapisanie w pamięci urządzenia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Poufności.

X