Mapa Witryny
pyrzowice.pl » Wakacje » Gdzie Warto Lecieć ?
Wielkość Tekstu: Abc Abc Abc
Pyrzowice - Wakacje Na Jachcie

Wakacje na jachcie

www.grupawodna.pl

Jacht motorowy będzie odpowiedni dla osób, które w podróży jachtem stawiają na relaks, podziwianie widoków i opalanie. Jacht żaglowy wymaga stałego sterowania, zatem idealny jest dla osób, które uwielbiają pływać, lub zamierzają szkolić się w tej dziedzinie.

W Polsce na jachcie możemy spędzić wakacje pływając po Bałtyku lub na Mazurach. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby żeglować na ciepłych wodach. Obecnie jest na rynku wiele firm, które zajmują się czarterem jachtów w innych krajach.

Jednym z godnych polecania miejsc jest morze Jońskie u wybrzeży Grecji. Można tam wybrać się na legendarną wyspę Itakę i Marathonisi gdzie żółwie karetta mają swoje gniazda (jedyne takie miejsce w Europie). Nie zapominajmy o szmaragdowej wodzie, gajach oliwnych, winnicach i tawernach przepełnionych aromatem lokalnych potraw.

Piaszczyste plaże i dziewicza natura wprawią w zachwyt każdego żeglarza u wybrzeży Kostaryki. Są tam nie tylko wyśmienite warunki do wędrówek, ale i nurkowania. Równie urokliwe są wybrzeża Chorwacji zwane żeglarskim rajem, ze względu na dobrą pogodę i spokojne morze. Pełne uroku są również fiordy u wybrzeży Skandynawii.

Aby wybrać się w wymarzony rejs, chociaż jedna osoba z załogi musi mieć uprawnienia. Jeżeli nikt z Twoich znajomych takiego nie posiada, jest jeszcze inne rozwiązanie. Rejs spacerowym jachtem motorowy na Mazurach. Mają one silniki o mocy do 13 KM, dzięki czemu nie są wymagane na nie żadne uprawnienia. Jachty te są komfortowo wyposażone, nawet na siedem osób. A firmy je wypożyczające oferują często bezpłatne szkolenie z manewrowania jachtem.

Redakcja Pyrzowice.pl

  • Idealnie dopasowany plan podróży.
  • Atrakcyjne oferty cenowe i promocj.e
  • Usługi powiązane z Twoim lotem.
  • Przewodniki oraz porady nt. podróży.
USŁUGI DLA PASAŻERÓW
EasyJet

USŁUGI DLA PASAŻERÓW
Astra
AKTUALNE KURSY WALUT

Portal Pyrzowice.pl wykorzystuje pliki cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie i zapisanie w pamięci urządzenia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Poufności.

X