Mapa Witryny
pyrzowice.pl » Podróże » Wyprawa W Codzienność
Wielkość Tekstu: Abc Abc Abc
Pyrzowice - Lepsza Wizja Latania
Czekoladowa Belgia

Czekoladowa Belgia

Belgowie są spokojnym, tolerancyjnym narodem. Nie nadużywają alkoholu, a ich przyjęcia nie są zbyt żywiołowe. Ci mili mieszkańcy są trochę zamknięci w sobie, ale ciekawi świata i innych.

Więcej >>

Inna twarz Stanów Zjednoczonych

Inna twarz Stanów Zjednoczonych

Dzięki amerykańskim filmom typowy mieszkaniec Alaski kojarzy nam się z właścicielem dużego pick-up’a z psem na pace, małą chatką na odludziu i oczywiście potrafiącego polować na łosie i niedźwiedzie, nie wspominając już o łowieniu ryb. I o dziwo tak właśnie jest.

Więcej >>

Egipskie zwyczaje

Egipskie zwyczaje

Przebywając w Egipcie nie należy chodzić w stroju kąpielowym w innych miejscach niż plaża. W miejscach świętych nie powinno nosić się krótkich spodni, a kobiety powinny zakryć dekolt oraz ramiona. Przed wejściem do meczetu trzeba zdjąć buty. Dzięki przestrzeganiu tych kilku zasad unikniemy niemiłych zaczepek ze strony tubylców. Co więcej w głębi kraju Egipcjanie nie są zbyt wyrozumiali dla turystów, dlatego tam bezwzględnie należy uszanować lokalne zwyczaje.

Więcej >>

  • Idealnie dopasowany plan podróży.
  • Atrakcyjne oferty cenowe i promocj.e
  • Usługi powiązane z Twoim lotem.
  • Przewodniki oraz porady nt. podróży.
USŁUGI DLA PASAŻERÓW
EasyJet

USŁUGI DLA PASAŻERÓW
Astra
AKTUALNE KURSY WALUT

Portal Pyrzowice.pl wykorzystuje pliki cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie i zapisanie w pamięci urządzenia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Poufności.

X